Dla kogo?

Dlaczego warto tworzyć reklamę wykorzystując filmy z drona?

Firmy i instytucje.

Reklama i marketing to bardzo ważna składowa każdego dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. W dzisiejszych czasach zdominowanych przez media elektroniczne, nie wystarczą już typowe nośniki reklamy jak ulotki  czy prosta strona internetowa. Aby wyróżnić się z tłumu dla naszych potencjalnych nabywców towarów lub usług, należy zaskoczyć czymś nowym, innowacyjnym.

Doskonałym sposobem na pozyskanie Klienta może być film promocyjny.  Zrealizowany przy użyciu drona z pewnością będzie odbiegał od innych klasycznych produkcji. Filmowanie dronem pomoże zainteresować produktem czy tez regionem.

Przykład?

Twój  Dom Weselny znajduje się w pięknej okolicy? Nie ma lepszej perspektywy niż ta z góry  aby podkreślić walory krajobrazowe które zapewne zachwycą gości

Twoja firma transportowa posiada duża flotę nowoczesnych pojazdów? Dynamiczne ujęcia tylko podkreślą ich wyjątkowość, a wysokość pomoże pomóc ukazać ogrom przedsiębiorstwa

Województwa, powiaty, miasta i gminy. Czas na promocję!

Polska to kraj atrakcyjny turystycznie. Z roku na rok coraz więcej turystów z kraju i zagranicy odwiedza nasze piękne miasta i wsie. Doskonałym pomysłem na zachęcenie do odwiedzenia danego regionu jest wyprodukowanie spotu promocyjnego. W kilkuminutowym filmie można przedstawić wszystko co najcenniejsze w danym regionie. Piękno krajobrazu, zabytki architektury czy mieszkańców tworzących lokalną społeczność.

Spoty tego rodzaju docierają do szerokiej grupy odbiorców. Dzięki serwisom internetowym są łatwo dostępne dla każdego, a ich dystrybucja nie stanowi problemu. Wzbogacenie materiału w ujęcia z lotu ptaka, pozwoli na odkrycie miasta czy gminy z innej, dotąd nieznanej dla turystów i mieszkańców perspektywy.

Proponujemy w pełni profesjonalny, zmontowany  i  gotowy do odtworzenia materiał promocyjny jak również czyste, surowe nagranie do dalszej obróbki i montażu.

Co możemy Państwu zaoferować?

– stworzenie scenariusza (z uwzględnieniem Państwa wytycznych),

– ujęcia z drona (lotnicze),

–  możliwość ujęć z kamery naziemnej

– zdobycie i przekazanie praw autorskich do wykorzystywania muzyki

– recorder do nagrywania dźwięków (przemówień, wywiadów, itp),

– napisy w filmie,

– lektor,

– jedna lub więcej wersji językowych materiału,

– montaż, postproduckja

– dojazd i przemieszczanie się na miejscu realizacji,

– konsultacje podczas powstawaniu projektu,

– dostarczenie gotowego materiału w wybranej formie (do pobrania, pendrive)

Posiadamy licencje UAVO Nasze umiejętności pilotażu dronów i wiedza z zakresu prawa lotniczego, zostały potwierdzone zdanym egzaminem państwowym, a w konsekwencji licencją operatora bezzałogowego statku powietrznego. Poza licencją posiadamy także ubezpieczenie OC, niezbędne do wykonywania lotów.

Filmy szkoleniowe/ instruktażowe

Filmy instruktażowe oraz szkoleniowe Filmy instruktażowe oraz szkoleniowe z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy to dziś standard w firmach, w których BHP wyznacza kierunek rozwoju. Produkcja filmów BHP, prezentująca zagrożenia na terenie zakładu oraz dobre praktyki obowiązujące w firmie wzbogaci znacząco prowadzone szkolenie, umożliwi pokazanie konkretnych miejsc i sytuacji, których dotyczy szkolenie w jedyne 7-12 minut trwania filmu. Dziś film BHP dla Twojego zakładu to przede wszystkim krok w stronę zwiększenia atrakcyjności szkoleń, a także ciekawy gadżet nowocześnie prezentujący Twoją firmę.

Produkcja filmów BHP w Twojej firmie wesprze działania służb bezpieczeństwa pracy w dążeniu do zmniejszenia liczby wypadków.

Aby otrzymać szczegółową wycenę prosimy o kontakt i przekazanie większej ilości szczegółów.