Filmowanie z powietrza

Firmy i instytucje

Reklama i marketing to bardzo ważna składowa każdego dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. W dzisiejszych czasach zdominowanych przez media elektroniczne, nie wystarczą już typowe nośniki reklamy jak ulotki  czy prosta strona internetowa. Aby wyróżnić się z tłumu dla naszych potencjalnych nabywców towarów lub usług, należy zaskoczyć czymś nowym, innowacyjnym.

Doskonałym sposobem na pozyskanie Klienta może być film promocyjny.  Zrealizowany przy użyciu drona z pewnością będzie odbiegał od innych klasycznych produkcji. Filmowanie dronem pomoże zainteresować produktem czy tez regionem.

Przykład?

  • Twój  Dom Weselny znajduje się w pięknej okolicy? Nie ma lepszej perspektywy niż ta z góry  aby podkreślić walory krajobrazowe które zapewne zachwycą gości
  • Twoja firma transportowa posiada duża flotę nowoczesnych pojazdów? Dynamiczne ujęcia tylko podkreślą ich wyjątkowość, a wysokość pomoże pomóc ukazać ogrom przedsiębiorstwa

Województwa, powiaty, miasta i gminy.

Polska to kraj atrakcyjny turystycznie. Z roku na rok coraz więcej turystów z kraju i zagranicy odwiedza nasze piękne miasta i wsie. Doskonałym pomysłem na zachęcenie do odwiedzenia danego regionu jest wyprodukowanie spotu promocyjnego. W kilkuminutowym filmie można przedstawić wszystko co najcenniejsze w danym regionie. Piękno krajobrazu, zabytki architektury czy mieszkańców tworzących lokalną społeczność.

Spoty tego rodzaju docierają do szerokiej grupy odbiorców. Dzięki serwisom internetowym są łatwo dostępne dla każdego, a ich dystrybucja nie stanowi problemu. Wzbogacenie materiału w ujęcia z lotu ptaka, pozwoli na odkrycie miasta czy gminy z innej, dotąd nieznanej dla turystów i mieszkańców perspektywy.

 

Co możemy Państwu zaoferować?

– stworzenie scenariusza (z uwzględnieniem Państwa wytycznych),

– ujęcia z drona (lotnicze),

–  możliwość ujęć z kamery naziemnej

– zdobycie i przekazanie praw autorskich do wykorzystywania muzyki

– recorder do nagrywania dźwięków (przemówień, wywiadów, itp),

– napisy w filmie,

– lektor,

– jedna lub więcej wersji językowych materiału,

– montaż, postproduckja

– dojazd i przemieszczanie się na miejscu realizacji,

– konsultacje podczas powstawaniu projektu,

– dostarczenie gotowego materiału w wybranej formie (do pobrania, pendrive)

 

Posiadamy licencje UAVO, ubezpieczenie OC niezbędne do wykonywania lotów.