FILMOWANIE ZAWODÓW SPORTOWYCH I EVENTÓW: zdjęcia i filmy

Filmowanie z lotu ptaka do idealny sposób oddania i pokazania widowiska, w której udział bierze wiele osób. Idealnie pokaże i odda klimat koncertów, imprez biegowych, triathlonowych, kolarskich czy różnego maści zlotów motoryzacyjnych.  Z racji, że sami aktywnie ścigamy się w zawodach kolarskich i triathlonowych wiemy, jak powinien wyglądać idealny film, nie przegapimy żadnego ważnego momentu podczas pracy nad realizacją filmu. Sprzęt na którym działamy pozwala na rejestracje filmu w 4k, a także pozwala uzyskać efekt slow montion. Korzystając z profesjonalnych dronów, kamer, stabilizatorów i sprzętu do rejestracji dźwięku, stworzymy dla Państwa wyjątkowy film prezentujący Wasze wydarzenie.

FILMOWANIE ZAWODÓW BIEGOWYCH

Zawodów biegowych zarówno tych amatorskich jak i nastawionych na najlepszych zawodników przybywa z każdym rokiem. Aby skłonić potencjalnych zawodników na udział w imprezie nie wystarczą atrakcyjne nagrody czy niskie wpisowe. Wiele osób zwiedza przez bieganie i film promocyjnych z takich zawodów, będzie idealną wizytówką i zaproszeniem na udział w imprezie. Dzięki ujęciom z drona pokazać można krase trasy biegowej. Ujęcia z ziemi uatrakcyjnią film i oddadzą realny klimat zawodów. 

FILMOWANIE ZAWODÓW TRIATHLONOWYCH

Startując w zawodach triathlonowych od 2011 roku, poznaliśmy tajniki tego sportu na każdym dystansie. Wiemy, kiedy pierwszy zawodnik wychodzi z wody, czy pojawi się na mecie. Nie mam momentu, który by nas zaskoczył. Korzystając z dronów, czy kamer naziemnych ze stabilizatorami stworzymy wyjątkową realizacje która pokaże wysiłek zawodników na trasie, oraz pracę jaką włożyli organizatorzy w stworzenie zawodów tej trudnej dyscypliny. Będzie to niezwykła pamiątka dla zawodników obecnych na zawodach. Dodatkowo sposób montażu filmu pozwoli na pokazanie okazałości imprezy i dzięki temu będzie to idealna promocja na zawody w przyszłym roku. 

FILMOWANIE ZAWODÓW KOLARSKICH

Rosnąca świadomość Polaków wpłynęła na ich aktywność fizyczną. Z racji, że jazda rowerem jest jedną z prostszych aktywności, wiele osób startuje w wyścigach MTB czy to wyścigach szosowych. Ujęcia z drona sprawdzą się tutaj idealnie, wysokie prędkości, wymagające trasy . Jeśli zależy Państwu na podniesieniu jakości swojego filmu wideo z wyścigu kolarskiego skontaktujcie się z nami.

FILMOWANIE EVENTÓW

Jeśli organizują Państwo na przykład koncerty, zloty motoryzacyjne, różnego zawody rywalizacje sportowe zapewne nieocenioną pamiątką będzie film promocyjny, w którym pokazać będzie można niezwykle oryginalne ujęcia z powietrza czy dobrze wystabilizowane momenty naziemne. Pozwoli to na promocje wydarzenia na przykład w przyszłym roku co przełożyć się może na większy zysk pokazując profesjonalizm organizatora czy też zwiększy zadowolenie uczestników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i przekonaniu się na własnej skórze jak wiele możliwości daje filmowanie z powietrza co pozwoli na przygotowanie jedynego w swoim rodzaju filmu promocyjnego. Jeśli zastanawiacie się jakie koszty niesie taka inwestycja prosimy o kontakt z nami i podanie szczegółów.