Film ślubny

Cenimy twój czas, dlatego nie będziemy się rozpisywać. Wystarczy, że zależy Ci na subtelnym filmie w każdym zakątku Polski i świata. Jeśli chcecie zatrzymać czas, emocje i każdy najmniejszy detal z Waszego dnia ślubu- dajcie nam znać
Odtwórz wideo

Cieszymy się, że tu jesteście! Jeśli szukacie kamerzysty na wesele, dobrze trafiliście, właśnie to robimy od 7 lat.

 

Relacjonując śluby preferujemy styl reporterski bez aranżacji, priorytetem jest dla nas naturalność i niepowtarzalność ujęć. W naszych pracach wszystko jest dokładnie przemyślane, a następnie precyzyjnie zrealizowane. Jako doświadczona ekipa operatorsko montażowa dbamy o najwyższą jakość filmów. 

Wszystkie filmy realizowane są przy użyciu sprzętu rejestrującego w 4K oraz z wykorzystaniem dronów.

Kontakt ze nami

tel. 572 580 850 
kontakt@visionk.pl

 

 

 

Jeśli macie do nas pytania, to bardzo chętnie na nie odpowiemy.

 

Pisząc do nas pamiętajcie, że podanie jak największej liczby szczegółów na temat Waszego dnia ślubu, pozwoli nam trafniej dopasować i przedstawić Wam ofertę.

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Jak wygląda gotowy film i jaka jest jego długość?

Przyjęło się, że zwyczajowo nasze produkcje filmowe składają się z dwóch podstawowych
elementów

– Trailer

– Film dokumentalny

Trailer/ teledysk filmu to krótka artystyczna forma zawierająca najlepsze momenty z dnia ślubu. Szybkie cięcia, dynamiczne efekty, poprawiona warstwa audio wzbogacona o dźwięki natury. ( Długość filmu 1-4 min)

Film dokumentalny/ reportaż to pełen zapis wszystkich wydarzeń w ciągu dnia ślubu. Przygotowania, ślub kościelny lub cywilny, przyjęcie weselne. Oraz gdy możliwości i miejsce pozwalają, krótka sesja narzeczeńska. Czas trwania reportażu ślubnego jest elastyczny (10-20min., 30-50 min.) Zależy to od preferencji Pary Młodej, wielkości samej uroczystości, jej miejsca, czy liczy gości. Sama długość nie wpływa w żaden sposób na efekt końcowy dokumentu- krótszy czas trwania pozwala przygotować bardziej dynamiczny, wielokamerowy reportaż, który opowiedziany jest w bardziej kinowy sposób.  Mimo to, oferta filmu ślubnego jest zawsze spersonalizowana i przygotowana pod wymagania Młodej Pary.

Oferujemy również usługi dodatkowe:

Film Narzeczeński

Wywiady z gośćmi

Dodatkowy film w formie klasycznej (60-90min)

 
 
 
 

W JAKIEJ FORMIE OTRZYMAMY NASZ FILM ŚLUBNY?

Gotowe filmy dostępne będą online, dzięki czemu w łatwy sposób będziecie mogli pokazać film rodzinie lub znajomym co jest niezwykłym uproszczeniem jeśli na waszym weselu było dużo gości. Otrzymacie również box z drewna w którym czekać będzie estetycznie zapakowany pendrive. Jeśli, ze względu na odległość nie możecie odebrać filmu ślubnego osobiście wyślemy go kurierem w dowolne miejsce.

Z JAKIEGO SPRZĘTU KORZYSTACIE?

Filmy wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych lustrzanek i wysokiej jakości obiektywów, dzięki czemu nawet w słabych warunkach jesteśmy nakręcić wysokiej jakości materiał.
W przypadku dobrej pogody wykorzystujemy profesjonalnego drona, dzięki czemu w waszym filmie pokazane będą niepowtarzalne ujęcia w powietrza.

Oprócz tego do wszystkich nagrań wykorzystujemy dodatkowe akcesoria takie jak rejestratory dźwięku, stabilizatory obrazu czy statywy. Dzięki małym rozmiarom sprzętu, pracować możemy z wielką dyskrecją. Nie ingerujemy w zachowanie gości czy otoczenie podczas wesela. Nie usłyszycie nic lepszego jak komentarz chrzestnego Panny Młodej, że zapomnieliście o kamerzyście na wesele

W jaki sposób możemy zarezerwować termin?

 

Termin ślubu zarezerwowany jest po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku. Jeśli zdecydowaliście się na współpracę z nami, z wielką przyjemnością przygotujemy dla was indywidualną ofertę i prześlemy do akceptacji, a następnie do podpisania.
Jeśli macie pytania, bądź chcecie poznać nas bliżej prosimy o kontakt, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Czy jesteście w stanie przygotować film z wesela bądź sesji narzeczeńskiej za granicą?

Z racji naszych pasji do sportu i do samego podróżowania uwielbiamy wypady za granicę. Dzięki sprzętowi, którym się posługujemy i jego niewielkiej wagi i rozmiarom możemy z łatwością przetransportować się z wami na przykład do Tajlandii i przygotować jedyny w swoim rodzaju film z sesji narzeczeńskiej lub przygotować reportaż z wesela w dolinach Alp Szwajcarii.